ykleniyor

Hosting Paketlerimiz

Güçlü, Dinamik, Hızlı. Birbirinden özel web hosting paketlerimizden size en uygun olanı tercih edin.

Bronze LH

25 TL. / Yıllık
1 GB SSD Disk 10 GB Aylık Trafik Ücretsiz Softaculous Limitsiz E-Posta Limitsiz Subdomain Limitsiz Database Türkçe cPanel Türkiye Lokasyon 7/24 Teknik Destek
Satın Al

Silver LH

50 TL. / Yıllık
3 GB SSD Disk 30 GB Aylık Trafik Ücretsiz Softaculous Limitsiz E-Posta Limitsiz Subdomain Limitsiz Database Türkçe cPanel Türkiye Lokasyon 7/24 Teknik Destek
Satın Al

Gold LH

75 TL. / Yıllık
5 GB SSD Disk 50 GB Aylık Trafik Ücretsiz Softaculous Limitsiz E-Posta Limitsiz Subdomain Limitsiz Database Türkçe cPanel Türkiye Lokasyon 7/24 Teknik Destek
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!Bir Web Hostingden Daha Fazlası!

Web sitesi geliştiricileri Pear'ı tercih ediyor, çünkü;

Tümleşik altyapımız ile hızlı servis!

Tamamen Türkiye konumlu sunucularımızla sağladığımız internet hizmetlerinde 1Gb/s Hat ve 10Gb/s Port oranlarında kesintisiz %99.9 uptime ile erişim kapasitesi sunmaktayız. Hızımızla web sitelerinizin ayaklarını yerden keseceğiz.

Pear, siz değerli müşterileri ve her saniye sitelerinizi ziyaret eden ziyaretçileriniz için daima en iyi altyapıyı, günümüzün gerektirdiği network ekipmanlarını kullanmaktadır. Network altyapısı olarak Brocade, Cisco, Citrix Netscaler, Switch olarak Juniper, Brocade ve Allied Telesis ekipmanlarını tercih etmekteyiz.

Rahatlayın. Yazılımsal ve donanımsal güvenlik hizmetlerimiz yanınızda.

Yedekli olarak çalışan Brocade routerların yanı sıra enerji altyapısı için 5 x 100 Kva Ups, 2 x 1,100 Kva Jeneratör ile birlikte N+1 olarak 1.500.000 Btu soğutma sistemi, güçlü altyapımızı oluşturmaktadır. İnternet altyapımızda 2 x 10 GE Türk Telekom 10 GE Superonline, 2 x 2,5 G Invitel erişimlerimiz toplamda 35 Gbit'e ulaşabilen internet erişim kapasitemiz bulunmaktadır.

Anlık Monitör

Teknik ekibimiz almış olduğunuz tüm hizmetleri anlık olarak monitör etmekte ve olası bir arızada sizin dahi haberiniz olmadan müdahale edip sorunu gidermektedirler.

Güvenlik Duvarı

Yazılımsal ve Donanımsal korumalarımız sayesinde web sitenize gelen olası bir atak durumunda siz kahvenizi yudumlarken sistemlerimiz saldırıyı bloklasın.

Worlwide Erişilebilirlik

Türkiye konumlu sunucularımızda barınan hizmetleriniz tüm dünya üzerinden lag ve loss kaybı olmadan anlık olarak erişilebilir durumdadır.

Verileriniz bizimle güvende!

Spam ve Virüs'e geçit yok, güçlü anti-spam filtremiz ile gereksiz mailleri %95 oranında filtreliyor ve size servis ediyoruz, böylelikle zamanınızı spam mailleri okumak ve silmek ile geçirmiyorsunuz. IPS/IDS ve Loadbalancing için Citrix Netscaler ile Layer 7 seviyesine kadar atağın hedefine, boyutuna göre engelleme yapabilmekteyiz..

IP Karaliste Servisi

Tarafınıza gelen sistemin gözardı ettiği olası bir spam durumunda kolaylıkla ip adresini tespit edip kontrol panelinizden online olarak erişimi bloklayabilirsiniz.

Özel IP Adresi

Eğer Pear'dan paylaşımlı bir hosting hizmeti aldıysanız destek talebi oluşturarak hesabınıza özel ip adresi tanımlatabilirsiniz. Böylelikle sunucu içerisindeki diğer hosting hesaplarının yaşadığı birtakım sorunlardan bağımsız olursunuz.

Hesap Düzeyinde Filtreleme

Sağladığımız hosting hizmetlerinin üzerinde çalıştığı işletim sistemine kurmuş olduğumuz özel derleme ve yapılandırma ayarları sayesinde olası tehditler en aza indirgenmektedir.

Kesintisiz erişim!

Pear ailesi olarak tüm hizmetlerimizde %99.9 uptime garantisi vermekteyiz, firmamız kaynaklı hiçbir kesinti yaşamadan kaliteli ve full performanslı barındırma keyfini bizimle yaşayın

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!